Color Concept

NAILS SERVICE

Нігтьовий сервіс в Києві


Доглянуті руки, здорове волосся та шкіра – три складові краси, що завжди у тренді.

У просторі Color Concept ти зможеш обрати для себе будь-який вид манікюру: класичний, європейський, комбінований манікюр, апаратний та навіть пилочний манікюр.

Всі інструменти проходять чотири етапи стерилізації, усі матеріали мають сертифікати якості. А наші майстри регулярно проходять додаткове навчання та підвищення кваліфікації!

Пилочний манікюр

Color Concept був серед перших, хто опанував цей новий екологічний та найбезпечніший підхід до обробки нігтів та кутикули.

Суть пилочної техніки манікюру – у видаленні шару відмерлих та ороговілих клітин за допомогою спеціальних пилок із м’яким абразивом.

Переваги даної техніки:

 • Нетравматичність – головна перевага. Приходячи до нас на такий манікюр, ти потрапляєш на приємний масаж без жодних болючих відчуттів.
 • Майстер не обрізає кутикулу, а значить, немає ризику травмувати шкіру чи занести інфекцію;
 • Додавши пилочний манікюр у свій розклад на постійній основі, ти отримаєш сповільнений ріст кутикули, і вона стане м’якшою.
  Результат зберігається до трьох тижнів в залежності від індивідуальних особливостей;
 • Ця техніка немає протипоказань. Єдиною причиною відмови від цього методу може бути твоє бажання або прихильність до іншого виду манікюру.

Класичний манікюр

Суть класичного манікюру в тому, що після надання форми нігтям, майстер розм’якшує кутикулу і обрізає її ножицями або щипчиками. Цей вид манікюру підходить для подальшого покриття гель-лаком, так як дозволяє наносити колір впритул до кутикули, тим самим збільшуючи тривалість покриття.

Європейський манікюр

Відмінність європейського манікюру від класичного тільки в тому, що кутикула видаляється м’якшим способом. Майстер наносить спеціальний ремувер (засіб для видалення) і акуратно відсуває кутикулу апельсиновою паличкою, не зрізаючи її. Останнім часом цей вид манікюру став дуже популярним завдяки своїй безпеці.

Апаратний манікюр

В апаратному манікюрі кутикула та ороговіла шкіра видаляються з допомогою абразивних апаратних насадок з металу та кераміки – фрезою. Цей вид манікюру також вважається найбільш безпечним, а кутикула після нього стає м’якшою й відростає довше.

Комбінований манікюр

Це поєднання кращих властивостей класичного й апаратного манікюру. Кутикула при такому методі шліфується апаратом фрезер, а залишки ороговілої шкіри на бокових валиках нігтя видаляються за допомогою щипчиків чи спеціальних ножиць. Комбінований манікюр робить нігті та кутикулу доглянутими, дозволяє носити покриття до трьох-чотирьох тижнів.

Педикюр

Про красу та здоров’я шкіри та нігтів твоїх ніг ми, звісно, також подбаємо. Ми використовуємо безпечні методи та професійні засоби. Будь-яким складнощам майстри Color Concept дають раду швидко та безболісно. Тобі залишається тільки отримувати задоволення. Класичний, комбінований чи апаратний манікюр – обирай сама чи довірся майстру.

Покриття гель-лаком

Ідеальне покриття гель-лаком, яке воно?

 • Під кутикулу
 • З рівними бліками
 • Щоб можна було обрати з двадцяти варіантів червоного та тридцяти варіантів нюдового
 • Щоб носилось три-чотири тижні
 • І щоб це все за півтори години!

Ти звернулась за адресою!
Ми працюємо з брендами – Fedua, Gloss, Komilfo.
А для тих, хто сильно поспішає, у нас є кольорові гіпоалергенні бази від Fedua, що заощаджують час, тому що колір вже поєднаний із базою.

Підписка на сайт

Хочеш слідкувати за останніми новинами beauty индустрии, першою отримувати сповіщення про акції, знижки та подарунки в Color Concept? Підпишись на наш сайт та будь в курсі останніх оновлень!