Color Concept

HAIR CARE SERVICE

Догляд від професіоналів


Без зайвої скромності поспішаємо повідомити тобі: ми амбасадори салонного догляду за волоссям.

Розуміючи усю відповідальність за здоров’я та красу твого волосся, ми створили цілий комплекс процедур з догляду. Вони вирішують масу задач, які не під силу домашнім процедурам.

Якщо у тебе пофарбоване, пошкоджене і ламке волосся, ми допоможемо відновити та ущільнити його, відростити довжину та додати блиску. Після діагностики стану волосся наші майстри підберуть для тебе індивідуальний догляд, керуючись твоїми потребами та побажаннями.

Ось перелік найпопулярніших процедур з догляду, які ти можеш зробити у нашому просторі:

BRAE Bond Angel – це захист під час фарбування/знебарвлення волосся. Може виконуватись як окремий догляд або під час будь-якого хімічного впливу на волосся, щоб захистити структуру від пошкоджень та відновити дисульфідний зв’язок.

Brae Revival – це відновлення для тендітного, ламкого та пошкодженого волосся. Такий догляд ущільнює, відновлює та додає блиску твоєму волоссю.

Redken Chemistry – цей догляд підбирають під потреби волосся: живлення, відновлення, ущільнення чи захист кольору. Може виконуватись у день фарбування.

VITA ламінування Dr.Sorbie – ця процедура з догляду спрямована на інтенсивне відновлення пошкодженого волосся. Прибирає пористість, відновлює структуру зсередини, додає блиск. Ефект триває до 5 тижнів.

Anti Frizz Dr.Sorbie – підійде, якщо у тебе кучеряве волосся, що потребує дисципліни. Додає гладкості, робить волосся менш пухнастим, більш гладким та слухняним.