Color Concept

Про нас

Творець, ідейний натхненник студії Color Concept, провідний колорист України

Еліна Якібчук

Її професіоналізм – це понад 12 років досвіду, навчання у найкращих світових школах та у топових стилістів у сфері колористики. Елліна одна з перших майстрів навчилася техніки Airtouch у творця методу Володимира Сарбашева в Барселоні і зараз навчила їй близько сотні майстрів.

Вона особисто стежить за якістю послуг і рівнем кваліфікації всієї команди. У рамках студії регулярно відбуваються внутрішні навчання для того, щоб приходячи до салону, ти могла розраховувати на однаковий рівень експертності всіх майстрів.

Slide Beauty Color Concept Твоя концепція кольору!
History

Про нас

Привіт! Якщо ти зайшла до нас на сайт, виходить довгий час шукаєш місце, де зможеш довірити своє волосся в надійні та професійні руки.
Гарна новина – ти на вірному шляху!

Ми мережа салонів краси Color Concept.

І наш основний напрямок роботи – це колористика і всі види фарбування, включаючи найскладніші техніки Airtouch, Shatush, Balayage.
Наш головний принцип – фарбоване волосся може бути здоровим та живим, виглядати природним та доглянутим, не тільки в фотошопі, але і в житті.

Ретроградний меркурій, спадаючий місяць та інші несприятливі аспекти – не лякають і не зупиняють нас та ніяк не впливають на якість нашої роботи.
З нами тобі вдасться забути про неприємні сюрпризи, які зазвичай супроводжують складні види фарбування – наш результат завжди передбачений.

Story
Київ • 2021

Про наш салон

Основна особливість Color Concept – авторські техніки, які дозволяють зберігати фарбування від півроку до року, не потребуючи при цьому корекції.

Погодься, в сучасному світі, де дівчини самостійно будують кар’єру, розвивають свій бізнес та при цьому прагнуть виглядати красиво та охайно, не витрачаючи на це час кожного місяця, – це дуже зручно.

Але і це ще не все! Розуміючи, який для тебе цінний ресурс час, ми поєднали довготривалий процес фарбування із базовими процедурами – манікюр, педикюр, корекція брів. Все для того, щоб за одне відвідування нашої студії ти закрила всі основні б’юті питання.

Але не фарбуванням єдиним, у нас в студії для тебе широкий спектр послуг – процедури по догляду за волоссям, стрижки, укладання волосся, зачіски для будь-яких подій та заходів, нігтьовий сервіс, оформлення брів.

Про сильну половину світу цього ми теж подбали – догляд за бородою, камуфляж, стрижки як у красенів з серіалів на Netflix, манікюр.

Майстри Color Concept – володіють єдиними техніками фарбування, що дозволяє не залежати від розкладу роботи конкретного майстра. Ми ведемо карти клієнтів, де фіксуємо історію всіх відвідувань та індивідуальну формулу фарбування, за якою може працювати будь-який майстер студії з однаковим результатом.

Вони проведуть ретельну діагностику стану твого волосся, підберуть формули та процедури, які підходять саме тобі, проконсультують щодо домашнього догляду та дадуть з собою індивідуальні рекомендації.
Ми ніколи не стоїмо на місці та постійно розвиваємось в своїй справі, проходимо регулярні навчання та підвищення кваліфікації.
Якщо десь на іншому континенті з’являються нові техніки фарбування, першими про це дізнаємося саме ми.

І в цьому заслуга засновниці та ідейної натхненниці нашої студії Еліни Якібчук. Вона особисто слідкує за якістю послуг, що надаються, та рівнем кваліфікації всієї команди.

Її професіоналізм – це більш 12 років досвіду, навчання в найкращих світових школах та у топових стилістів в галузі колористики. Все це складає основу нашого простору Color Concept.
Для того, щоб в тебе не залишилось жодних сумнівів, в нашій студії діє гарантія на всі послуги, за якою в тебе є можливість відкоригувати результат протягом тижня.

На цьому пропонуємо закінчити теоретичну частину нашого знайомства та переходити до практичної. Приходь до нас, будемо знайомитись!